2 найбільш задовільний університет у світі

2 найбільш задовільний університет у світі

навколо університет

У 1963 році «Запис Роббінса про коледжі в Об’єднаній Імперії» стверджував, що такі організації повинні мати фактично 4 основні «цілі, необхідні для будь-якого типу правильно стабілізованого тіла: напрям у навичках; сприяння основним силам думки, отже, щодо створення. звичайно, не прості експерти, але натомість культивовані хлопці, а також жінки, щоб зберегти дослідження в рівновазі разом із наставником, тому що наставник, безумовно, не повинен бути фактично розділеним, виходячи з розвитку знання, а також пошуку істини; а також щодо передати типове суспільство, а також типові вимоги громадянства».

На самому початку 21-го сторіччя проблеми з посиленням менеджменту, а також стандартизацією коледжів у всьому світі зросли. Неоліберальні адміністративні проекти фактично критикувалися за те, що вони створюють «бізнес-коледжі (де) енергія фактично спрямовується від викладачів до наглядачів, контролюють фінансові причини, а також відомі «нижні лінії» затьмарюють педагогічні чи навіть розумові питань». Розуміння науковцями свого часу, педагогічне задоволення, покликання, а також колегіальність насправді згадувалися як можливі методи зменшення таких проблем.

саме тому це насправді один із найприємніших університетів

каліфорнійський університет

Університет Каліфорнії (UC) фактично є науково-дослідницьким органом громади, що надається в штаті Каліфорнія, США. Організація фактично складається з кампусів у Берклі, Девісі, Ірвайні, Лос-Анджелесі, Мерседі, Вотерфронті, Сан-Дієго, Сан-Франциско, Санта-Барбарі, а також у Санта-Крузі, а також різноманітні дослідницькі центри, а також навчальні центри за кордоном  Цей орган фактично є державним університетом, що надає землю.

Каліфорнійський університет був заснований 23 березня 1868 року, а також працював в Окленді до переведення в Берклі в 1873 році. Згодом було розроблено ряд місць розподілу, а також курси GPS. У березні 1951 року Каліфорнійський університет почав самостійну реорганізацію, на відміну від власної школи в Берклі, разом із головою Каліфорнійського університету Робертом Гордоном Спраулом, який залишився на посаді головного виконавчого органу Каліфорнійського університету, тоді як Кларк Керр став тим самим керівником. початковий канцлер Каліфорнійського університету в Берклі , а також Реймонд Б. Аллен став першим ректором Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі .

Тим не менш, реорганізація 1951 року була фактично зупинена через захист, який надходив від Спраула, а також від його союзників , а також коли Керр процвітав Спраула як голову штату UC, UC мав можливість розвинутися прямо до університетський корпус з 1957 по 1960 рік. Протягом цього часу канцлери були фактично призначені для додаткових кампусів, а також кожен фактично отримав певний рівень більшої свободи.

міський університет Гонконгу

Міський університет Гонконгу (CityU) насправді є англомовним університетом для вивчення спільноти в Коулуні, Гонконг. Фактично він був заснований у 1984 році як міський політехнічний університет Гонконгу, а також став повністю акредитованим університетом у 1994 році.

Університет фактично має 9 основних закладів, які пропонують програми з компаній, наукових досліджень, дизайну, гуманітарних наук, а також соціальних наук, законодавства, а також ветеринарної медицини, разом із Chow Yei Ching Institute of Finish Research Research, CityU Shenzhen Research Principle, а також Гонконгський принцип поглибленого обстеження. Початок Університету в міському районі залежить від потреб “2-го політехнічного університету” в роках, які відповідають об’єкту Гонконгської політехніки 1972 року. У 1982 році учасник Exec Authorities Chung Sze-yuen говорив про основну угоду про те, що «другий політехнічний університет, порівнянний з початковим, повинен бути фактично розроблений негайно