світова кав ярня все ще в будинку

світова кав ярня все ще в будинку

навколо кав’ярні

Англійські фрази кава, а також café get походять від італійського словосполучення caffè для кави — вперше засвідченого як caveé у Венеції в 1570 році — і, отже, походить від арабського qahwa (قهوة). Арабська фраза qahwa спочатку описувала червоне біле келих червоного або білого вина, однак після того, як іслам заборонив червоне біле келих червоного або білого вина, етикетку фактично перенесли на каву через порівнянний збудливий ефект, який вона викликала. . Міжнародне розуміння кави (рослинності, її власного насіння, а також напою, створеного з насіння) відбулося з міжнародним контактом з куркою, швидше за все, через венеціансько-османські професійні зв’язки.

Англійська фраза café, що пояснює заклад харчування, який зазвичай пропонує каву, а також частування, замість слів кава, які пояснюють напій, насправді походить від французького café. Вважається, що перше кафе у Франції було відкрито в 1660 році. Перше кафе в Європі, як вважають, було відкрито в Белграді, Сербія, в 1522 році як Кафана (сербська кав’ярня).

саме тому це насправді кав ярня “Глобус”.

1. Район Лакаф – Хошимін, В’єтнам

Розташований у домашньому будинку 1930-х років, Lacàph хизується чудовими фантастичними сортами пива та територією. Включно з домашніми вікнами від підлоги до стелі, а також внутрішніми частинами, створеними разом із відновленими деревами, це ідеальне місце для розширення знайомства з в’єтнамським кавовим товариством. У Lacàph Lawyers ви знайдете великий вибір харчових продуктів із фірмовим фільтром, кавою, а також сумішами фін, а також готовою до вживання холодною сумішшю та холодною замоченою каскарою. Бізнес підтримує регіональних в’єтнамських виробників кави, які приїжджають з усієї країни, а також проводить регулярні майстерні для тих, хто дійсно зацікавлений у каві.

2. Bean Звичайно, безумовно, є Coffee Business – Йоганнесбург, Південна Африка

Безумовно, серед перших у місті виробників натуральної африканської кави була акредитована Fairtrade. Через роки вони все ще такі ж видатні. Багато людей купують Chemex, а також Aeropress за зручними цінами, проте вибір страв пропонує одне для всіх. Ви можете легко насолоджуватися процесом обсмажування з перших рук, а також збиваючи каву.

3. Йонас Рейндль – Відень, Австрія

Ця кав’ярня з чудовим дизайном наливає приємне та майстерне в кожну чашку. Вони прагнуть виробляти унікальний досвід кави, пропонуючи унікальні смаки та аромати, а також приділяють величезну увагу відкритості своїх зерен.

4. Typica Coffee shop – Ла-Пас, Болівія

Кав’ярня Typica, популярна у виробництві кави, яка тільки що вийшла з цієї кулі, стала відома тим, що в міських районах є кілька населених місць. Споживання кави тут є напіврелігійним досвідом, і ви ніколи більше не будете шукати ще одну кухоль подібним чином ще раз.

5. Mina’s Globe – Філадельфія, Пенсильванія, США

Mina’s Globe насправді є абсолютно новим у культурі, відкритим у 2020 році, однак наразі тут виставляється найкраща кава в цьому регіоні. Це також перша кав ярня у Філадельфії, якою володіє, так і керує QTPOC. Кава в зернах, а також чай у вашому регіоні також надходять із Ланкастерської компанії Traveller Coffee. Основні моменти включають «Рожевий напій» (домашній чай-латте або навіть кав кав заправлену часом із сиропом), а також незмінно популярний теплий смачний шоколад з кардамоном. Він також підходить для веганів, разом із широким асортиментом веганських хлібобулочних виробів, а також безглютенових пончиків від OkieDokie.