Відкриття Балі

Відкриття Балі

про Балі

Балі єдина провінція з більшістю індуїстів в Індонезії, де 86,9% населення дотримується балійського індуїзму. Він відомий своїм високорозвиненим мистецтвом, включаючи традиційний та сучасний танець, скульптуру, живопис, шкіру, металообробку та музику. Індонезійський міжнародний кінофестиваль проводиться щороку на Балі. Інші міжнародні заходи, що проводяться на Балі, включають щорічні зустрічі Міжнародного валютного фонду та Групи Світового банку «Міс світу 2013» та 2018 року. У березні 2017 року TripAdvisor назвав Балі найкращим напрямком у світі у своїй нагороді Traveller’s Choice, яку він також отримав у січні 2021 року.

Завдяки суворим заходам  закритому аеропорту, у 2021 році Балі не приймав мільйони Порівняйте це з приблизно 6,2 мільйонами міжнародних рейсів у 2019 році та 1,05 мільйонами у 2020 році.

кількість відвідувачів

«Це насправді найдоступніший варіант подорожей до міжнародних мандрівників, на які наша команда коли-небудь реєструвалася», – сказав Неман Геде Гунадіка,
рухатися
туристичного відділу на Балі.
Двозначний різновид приземлився на період із січня по жовтень 2021 року, а також був фактично підтверджений завдяки Головному бюро статистики Балі.
Оскільки термінал всесвітніх польотів Нгурах-Рай (DPS) на острові в Денпасарі фактично близький до подорожей по всьому світу практично протягом усього року, ці мандрівники майже всі починають користуватись особистими приватними розкішними яхтами. Незважаючи на те, що 14 жовтня термінал польотів був фактично офіційно відкритий для поїздок по всьому світу, до цих пір літали лише житлові поїздки, а також рейси з терміналу, в основному з індонезійського фінансування Джакарти.

Щоб дістатися Балі, міжнародні мандрівники повинні впоратися з жорсткими вимогами до в’їзду, пов’язаними з Covid. Їм слід придбати візу компанії, яка справді коштує 300 доларів (наразі, звичайно, немає туристичних віз), пройти ряд іспитів PCR, а також отримати унікальне страхування здоров’я та здоров’я. Крім того, вартість квитків на небо насправді більш ніж типова через відсутність екскурсій з гідом.

Серед бажаючих гостей сайту насправді Юстіна Вруча, англійка, яка насправді готується до подорожі до Балі разом зі своїм чоловіком. Це, безсумнівно, буде їхній перший похід на острів, який, за її словами, насправді тривалий час потрапляв у їхній список.

пандемія

«Ми вважаємо, що уряд Індонезії та Балі дуже жорстко вводить 10-денний карантин для повністю вакцинованих людей», – каже Вруча. Політику Балі щодо Covid щодо іноземних відвідувачів визначає центральний уряд Джакарти, а не місцеві органи влади на острові. Спочатку карантини були коротшими, але нещодавно їх збільшили через побоювання щодо нового варіанту Omicron.
Вруча та її чоловік прибудуть до Джакарти 26 грудня, протримаються там на 10-денному карантині, а потім вилетять на Балі, за винятком будь-яких змін або проблем в останню хвилину. Вона каже, що вони покладалися на соціальні мережі, насамперед Instagram, щоб залишатися в курсі, а не на офіційні урядові канали. Рей Сурявіджая, голова Індонезійської асоціації готелів і ресторанів району Бадунг на , погоджується з Вручою.«З огляду на всі ці бар’єри, нам важко очікувати, що іноземні туристи приїдуть на Балі», – сказав він.Проте є один маленький проблиск надії з поступовим поверненням внутрішнього туризму. Ray повідомляє, що заповнюваність готелів на  зараз становить близько 35%.«У вихідні дні на відвідують близько 13 тисяч вітчизняних туристів», – додає він.
Хоча ця невелика цівка відвідувачів є обнадійливою нотою для завершення року, особливо для багатьох місцевих балійців, які залежать від туризму для підтримки своїх сімей, цього буде недостатньо, щоб врятувати сезон 2021 року.